עורכת דין אולגה שלמן עוד לענייני משפחה

עורכת דין אולגה שלמן עו"ד לענייני משפחה

עם כל הליך משפטי העומד על הפרק, הפניה אל משרד עורכי הדין העוסקים בתחום היא הצעד הראשון שעליכם לעשות. אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין שייעץ וילווה אתכם מתחילתו ועד סופו של התהליך, עורך דין זמין ונגיש, וישמח לעמוד לשירותכם בכל פניה כמומחה בענייני משפחה.

למה חשוב לבחור עורך דין בעל התמחות?

עורך דין אינו רק עוסק בתחומים המשפטיים הקשורים לענייני משפחה על סוגיהם השונים, אלא מתמחה בהם: הכוונה שהוא למד תחומים אלו במשך מספר של שנים, וכל הניסיון והידע המקצועי שצבר, הנוגע לנושאים מסוימים אלו, נתון בידיו. שלא כמו משרדי עורך דין אחרים המתמחים כביכול בכמה וכמה תחומים משפטיים ועל כן לא באמת יכולים להבטיח בקיאות בכל אחד ואחד מהם, עורך דין המתמקצע בתחומים מסוימים בלבד לרוב יבין בהם יותר מכל אחד אחר, יכיר את ההליכים המשפטיים הקשורים אליהם בפרוטרוט ובהתאם גם את הפתרונות שהכי ייטיבו עם לקוחותיו ויוציאו את ידם על העליונה.

פשיטת רגל

לעיתים, כאשר מצטברים חובות רבים או שמגיעים למצב כלכלי קשה, הדרך היחידה לצאת מהסבך היא על ידי הכרזה על פשיטת רגל; סיוע מקצועי של עורך דין הוא הצעד ההתחלתי והמיידי שצריך לעשות, הואיל והתהליך הוא ארוך וסבוך ודורש התמצאות בתנאיו, כמו גם ייעוץ לגבי כדאיותו מלכתחילה. פקודת פשיטת רגל נועדה, מחד, להגן על החייב מפני נושיו כאשר אין הוא מסוגל לשלם את חובותיו, ומאידך להגיע להסדר המקובל אף על גובי החובות. בסופו של דבר, המטרה הסופית היא לפטור את החייב מחובותיו השונים ולאפשר לו להתחיל את חייו מחדש, עם דף נקי וחלק. עורך דין מכיר את תחום פשיטת הרגל על בוריו וצבר בו ניסיון רב במהלך השנים, ועל כן יוכל לייצג בבטחה את כל לקוחותיו, הן חייבים והן נושים, לכל אורך ההליך המשפטי.

הליך פשיטת רגל כולל את השלבים הבאים:

* בקשה לפשיטת רגל – מוגשת בדרך כלל מצד החייב על ידי עורך דינו המייצג

* צו כינוס – צו המעכב את ההליכים המשפטיים כנגד החייב

* הכרזה כפושט רגל – לאחר צו הכינוס, תקופה של שישה חודשים לנושים להגיש את תביעתם מן החייב

* צו הפטר – הצו הפוטר את החייב מחובותיו בתום התהליך

דיני משפחה

כאשר אתם עומדים בפניהם של גירושים, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה ואמין, שיעשה הכל על מנת שלקוחותיו ירוויחו ככל שניתן, באופן מקצועי, יעיל ודיסקרטי. גירושים הם תמיד תהליך קשה, עצוב ורגיש ביותר, ועל מנת לעבור אותו בשלום חובה להתייחס אליו באופן מוקפד ומסודר ולוודא כי כל הבעיות העולות בו מוצאות פתרון מתאים. עורך דין מומחה ועתיר ניסיון המכיר את תחום דיני המשפחה על רבדיו השונים יכול להציע את שירותיו, הכוללים ייעוץ משפטי מקצועי כמו גם ליווי צמוד לכל אורך התהליך וייצוג בערכאות השונות המיועדות במיוחד להליכים בנושא המשפחתי. במסגרת הגירושים יש להתייחס לשלושה עניינים עיקריים:

* מזונות – גובה המזונות ומועד תשלומם

*משמורת על הילדים – הסדרי ראייה ומשמורת בין בני הזוג

*חלוקת רכוש – חלוקת הרכוש המשותף בין בני הזוג באופן שווה ככל הניתן

עורכת דין אולגה שלמן היא הבחירה הנכונה

במסגרת שירותיה היא דוגלת לא רק ברמה מקצועית גבוהה ביותר, שמבטיחה הצלחה בכל תיק המוגש בפניה, אלא גם במהימנות ללא דופי, יחס אישי ושקיפות ההליכים, כמו גם שמירה על אינטרס הלקוחות מעל לכל. היא תבחן כל תיק לגופו, וכך תוכל להתאים אסטרטגיה נכונה, ואת הפתרונות המשפטיים ההגונים וההולמים ביותר לכל סיטואציה, כך שתצאו כלקוחותיו מרוצים ושבעי רצון.